GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål 12804274
nr 1280 4274
Skål
+ rökelsekar, 2 delar, Porslin, Kina, diameter: 19, höjd: 4-27 cm
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 20:48:47
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr